GO LONG & make some music: Jak jsme s KONEXem hledali SEMTEX BEAT

Do kampaně pro SEMTEX LONG jsme se letos rozhodli zapojit přímo naši komunitu, a to ve velkém stylu: spojili jsme síly se slovenským rapperem a DJem Konexem a vyzvali hudební producenty, aby dotvořili jeho track.

K songu GO LONG, který Konex rozdělal speciálně pro soutěž SEMTEX BEAT, jsme natočili i videoklip – ten však trval jen půl minuty. Konex pak producenty přímo ve videu vyzval, ať vytvoří beat, který písničku dokončí. A výhra? Oficiální feat na Konexově novém albu.

Do contestu se zapojilo přes 150 beatmakerů, Konex tedy měl při hodnocení co dělat. Nakonec se rozhodl pro českého producenta Silentone, který kromě samotné kreativní účasti na výsledném songu získal i možnost osobně se s Konexem potkat.

Celá soutěž je součástí naší letošní platformy SEMTEX REPUBLIC. V jejím rámci jsme už připravili třeba unikátní showmatch v CS:GO, kterým jsme uvedli letošní novinku – drink SEMTEX FOCUS. Pro každý z drinků také vznikla unikátní fashion kolekce v kolaboraci se značkou oblečení Lalavoom – fanoušci si tak mohou pořídit trička, mikiny, legíny či tepláky plné opravdové energie.

A aby toho nebylo málo, ani v oblasti hudby letos SEMTEX REPUBLIC ještě nekončí. Samotný SEMTEX BEAT čeká ještě zajímavý vývoj, a plánujeme i spolupráci s dalšími hudebními tvůrci. Stay tuned.

PRODUCTS

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Do you have a clear goal? Send SEMTEX FOCUS there and find out what a good dose of magnesium will do to you. Whether life is a game for you or the game is your life, with FOCUS you will make it to the end. Like a winner!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

The one with a real kick! Throw in one SEMTEX HIGH and in a moment you will get such a dose of energy that would put a herd of horses on their feet. If you breathe through this, hats down.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Are you waiting for a long night? Have a can of SEMTEX LONG and get ready for a good ride, because nothing will stop you tonight!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Take it easy with SEMTEX FLOW! With cannabis extract and reduced sugar content, this can will calm you  and get you in a TOP mood. Try and see!