SEMTEX SHORTS

Mohli jste si všimnout našeho nového projektu s názvem SEMTEX SHORTS, který uvádí sympatický Vašek Vanter - náš dvorní designér, který má co říct ke každému tématu, jež vás dokáže napadnout. Výběr témat bude vždy různorodý, jednou se můžete dozvědět plno věcí o moderní popkultuře, filmech, hrách, novinkách ze světa a dalších věcech, o kterých ani nevíte, že potřebujete vědět. 

Vašek bude mít vždy po ruce hosta, který je buď odborník na dané téma nebo naopak nebude o něm vědět vůbec nic, ale přes to se nikdy nebudete při sledování či poslouchání nudit. Neočekávejte střihem vyleštěný, suše naladěný rozhovor dvou jedinců, jež se poprvé viděli 15 minut přes začátkem natáčení, ale spíše konverzaci dvou kamarádů, kteří si mají vždy co říct.

 

PRODUCTS

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Do you have a clear goal? Send SEMTEX FOCUS there and find out what a good dose of magnesium will do to you. Whether life is a game for you or the game is your life, with FOCUS you will make it to the end. Like a winner!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

The one with a real kick! Throw in one SEMTEX HIGH and in a moment you will get such a dose of energy that would put a herd of horses on their feet. If you breathe through this, hats down.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Are you waiting for a long night? Have a can of SEMTEX LONG and get ready for a good ride, because nothing will stop you tonight!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Take it easy with SEMTEX FLOW! With cannabis extract and reduced sugar content, this can will calm you  and get you in a TOP mood. Try and see!