SEMTEX SHORTS EP.2

Hostem nového dílu SEMTEX SHORTS bude CEO esportového týmu BRUTE Tomáš Müller. Není o něm pochyb, že to je muž na správném místě, protože rozumí svému "řemeslu" jako málokdo a orientuje se všech možných zákoutích gamingu a scény kolem. Právě dnešní témata se budou týkat hlavně hraní: jak se vyvíjí esport v Česku, proč posledních pár let dominuje LoLko a CSko, názor na XBOX Game Pass a proč není levné kupovat Activison Blizzard. Mimo to si vezmeme na paškál i Zuckovo METAverse a jeho plány na spuštění tohoto kolosálního projektu.

 

PRODUCTS

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Do you have a clear goal? Send SEMTEX FOCUS there and find out what a good dose of magnesium will do to you. Whether life is a game for you or the game is your life, with FOCUS you will make it to the end. Like a winner!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

The one with a real kick! Throw in one SEMTEX HIGH and in a moment you will get such a dose of energy that would put a herd of horses on their feet. If you breathe through this, hats down.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Are you waiting for a long night? Have a can of SEMTEX LONG and get ready for a good ride, because nothing will stop you tonight!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Take it easy with SEMTEX FLOW! With cannabis extract and reduced sugar content, this can will calm you  and get you in a TOP mood. Try and see!