SEMTEX uvedl na Twitchi novinku vyvinutou pro gamery

SEMTEX letos rozšiřuje produktovou řadu o nápoj SEMTEX Focus, určený (nejen) pro gamery. Uvedl jej na Twitchi.

Český energetický nápoj SEMTEX, jenž patří do portfolia společnosti Kofola ČeskoSlovensko, rozšiřuje produktovou řadu o novinku určenou (nejen) pro gamery. SEMTEX Focus, na jehož vývoji se přímo podílela komunita hráčů, byl uveden prostřednictvím showmatche v CS:GO na Twitchi.

SEMTEX Focus Showmatch je součástí nové komunikační platformy SEMTEX Republic. „Kampaň navazuje na dlouhodobou komunikaci SEMTEXU, soustředí se na zájmy a komunity generace Z a komunikačně je propojuje s příchutěmi jednotlivých drinků z portfolia SEMTEX,“ vysvětluje Karolína Jansová, account directorka agentury WMC/Grey, jež je pod kampaní podepsána. „Mladým lidem tak pomáháme se lépe soustředit, podporujeme jejich touhu být sám sebou nebo se dostat o kousek dál než všichni ostatní,“ dodává.

Kampaň je ve velké míře digitální, v plánu jsou ale i akce v offlinovémsvětě. Před samotným eventem komunikace probíhala na sociálních sítích Facebook, Instagram a TikTok, kde byli na akci zváni příslušníci gamerské komunity i fanoušci značky.

V rámci showmatche si zahráli členové e-sportovního týmu Brute, se kterým SEMTEX dlouhodobě spolupracuje, proti týmu složenému z veteránů lokální scény. Zahrál si například David Lacina (Kaparzo), David Lacina (Fredi), Karel Pavlica (Sneix) či Roman Pilný (Bladeito). Profi hráče doplnili také známí streameři Natalkaa a Roth Wellden, a jako moderátor se představil youtuber Filip Portales alias Porty. Týmy musely během hry zvládnout i nejrůznější vyrušení – omezení v rámci hry, fyzické limitace, ale také třeba herečku, která představovala maminku a později naštvanou přítelkyni.

Během eventu byla přichystána kromě klasického streamu i živá hudební produkce od DJe Konexe, soutěže a přehlídka nové kolekce oblečení, kterou SEMTEX vytvořil ve spolupráci s fashion značkou Lalavoom.

Pro každý drink i komunitu je v této kolekci připravená jiná varianta, která má nejlépe vystihnout podstatu příchutě a světa s ní spojeného. „Během gamingové akce tedy modelky na místě předvedly oblečeníinspirované drinkem Focus, a diváci také mohli některé kousky z této kolekce vyhrát v online soutěžích během streamu,“ přibližuje Karolína Jansová.

Na poli e-sportu je SEMTEX dlouhodobě aktivní a chce v tom do budoucna i setrvat. „S gamerskou komunitou zůstáváme ve spojení a v aktivitách vytvořených specificky pro hráče budeme zcela jistě pokračovat. Pro tento rok ale máme také v plánu komunikačně podporovat i další příchutě SEMTEX a v odkazu na jejich funkční benefity vystavět další zajímavé aktivity,“ prozrazuje Karolína Jansová.

PRODUCTS

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Do you have a clear goal? Send SEMTEX FOCUS there and find out what a good dose of magnesium will do to you. Whether life is a game for you or the game is your life, with FOCUS you will make it to the end. Like a winner!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

The one with a real kick! Throw in one SEMTEX HIGH and in a moment you will get such a dose of energy that would put a herd of horses on their feet. If you breathe through this, hats down.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Are you waiting for a long night? Have a can of SEMTEX LONG and get ready for a good ride, because nothing will stop you tonight!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Take it easy with SEMTEX FLOW! With cannabis extract and reduced sugar content, this can will calm you  and get you in a TOP mood. Try and see!