Vyzkoušej funkční vodu SEMTEX STREET WATER

Znáš to – ráno jdeš cvičit, pak rychle do práce, celý den spousta povinností a večer si zajdeš ještě zaběhat nebo se jen tak projít. Aktivní životní styl je skvělý, ale našemu tělu musíme vše vracet, abychom žili v harmonii. Pro všechny milovníky aktivního životního stylu a sportu přichází SEMTEX s novinkou v podobě funkční vody SEMTEX STREET WATER, která tě nakopne, pomůže ti regenerovat po velké zátěži a má pozitivní vliv na tvůj imunitní systém.

Příchutě, které si zamiluješ

SEMTEX STREET WATER je dostupná ve třech příchutích, které doplňují důležité látky pro tvůj organismus. Každý druh je vhodný pro jinou příležitost:

  • Focus s příchutí grapefruitu obsahuje hořčík. Ten pomáhá rychleji odbourávat únavu a přispívá k lepší pozornosti.
  • Recover s příchutí manga je izotonická voda s aminokyselinami BCAA, které podporují regeneraci svalů po fyzickém výkonu.
  • Immunity s mandarinkovou příchutí obsahuje vitamíny B3 a B9 posilující imunitní systém.

Zdroj: SEMTEX

 

Všechny varianty SEMTEX STREET WATER jsou neperlivé, bez konzervantů a také bez kofeinu a taurinu. Vyrábí se v praktických lahvích s designovou etiketou o objemu 750 ml se sportovním uzávěrem sportcap. K dostání jsou již nyní v obchodních řetězcích, internetových obchodech a na čerpacích stanicích.

Moderní pití pro mladou generaci

Vznik nového nápoje představuje brand manažer značky SEMTEX, Aleš Hladil: „Náš tým jednotlivé varianty cíleně namíchal tak, aby vyhovovaly požadavkům generace Y a Z, ať jsou to sportovní nadšenci, nebo třeba lidé, kteří se potřebují maximálně soustředit a odbourat únavu.“ SEMTEX tým si jako vždy při vývoji nového produktu vyhrál nejen s obsahem, ale také s designem a stylovou formou. Skrze jedinečný a nezvykle barevný design jsme nechali promlouvat mládí, nespoutanost a aktivní životní styl,“ popisuje esence nového nápoje Aleš Hladil.


Originální je nejenom nápoj samotný, ale také doprovodná kampaň. „Nečekejte velkolepé TV reklamy, naše cílovka je v ulicích. Na cestě domů tak můžete potkat naše billboardy posprejované lokálními umělci, to je naše cesta,“ vysvětluje Aleš Hladil.

STREET WATER přináší revitalizaci hřišť

Spolu s novým produktem startuje SEMTEX také spolupráci s Projektem Ihrisko. Jeho smyslem je postupně opravovat a revitalizovat hřiště v centrech českých a slovenských měst. První opravené hřiště bylo otevřeno v květnu v Košicích, další pak v Praze v polovině září. Novou funkční vodu i Projekt Ihrisko si vezmou „pod svá křídla“ tři ambasadoři značky SEMTEX – na Slovensku rappeři Konex a Samey, v Česku pak snowboardistka Kristýna Houžvičková.

PRODUCTS

SEMTEX
FOCUS

250 ml
500 ml

Do you have a clear goal? Send SEMTEX FOCUS there and find out what a good dose of magnesium will do to you. Whether life is a game for you or the game is your life, with FOCUS you will make it to the end. Like a winner!

SEMTEX
HIGH

250 ml
500 ml

The one with a real kick! Throw in one SEMTEX HIGH and in a moment you will get such a dose of energy that would put a herd of horses on their feet. If you breathe through this, hats down.

SEMTEX
LOONG

500 ml

Are you waiting for a long night? Have a can of SEMTEX LONG and get ready for a good ride, because nothing will stop you tonight!

SEMTEX
FLOW

500 ml

Take it easy with SEMTEX FLOW! With cannabis extract and reduced sugar content, this can will calm you  and get you in a TOP mood. Try and see!